Nasze serwisy


HIRONDI

Lotnisko

Fakty i opinie

EKO

 

Jako grupa firm uzupełniamy sie w działaniach wspierających naszych klientów. Ponad szkolenia oferujemy cały zakres usług i wsparcie przy zakładaniu serwisów i budowaniu wizerunku firm w sieci.

Download

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg informacji związanych z ochroną danych osobowych. Od maja 2018 roku obowiązuje nowa ustawa o ochronie danych osobowych, która jest uszczegółowieniem Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych w skrócie RODO. Jako firma prowadzimy audyty bezpieczeństwa w firmach oraz przygotowujemy politykę bezpieczeństwa.

Posiadamy szeroką ofertę szkoleń, zarówno informatycznych jak i księgowych: 

  • podstawy aplikacji biurowych: Excel, Word, Access, PowerPoint 
  • VBA dla Excela,
  • nauka obsługi programów finansowo – księgowych firm Insert, Sage, Streamsoft, ARISCO, 
  • nauka obsługi programów kadrowo – płacowych firm Insert, Sage, Streamsoft, ARISCO, 
  • podstawy pracy z językiem Java, PHP, 
  • nauka budowy stron internetowych,
    Nasze szkolenia charakteryzują się profesjonalizmem, wysokim poziomem merytorycznym, praktyczną nauką. Każdy uczestnik ma do dyspozycji komputer i aktywnie uczestniczy w zajęciach, poprzez rozwiązywanie konkretnych problemów oraz wykonywanie licznych ćwiczeń. Szkolenia prowadzone są w niewielkich grupach, każdy z uczestników otrzymuje materiały szkoleniowe. Nasi trenerzy to profesjonaliści, indywidualnie podchodzący do każdego uczestnika. Należy nadmienić, iż na zlecenie firmy CK ZETO Łódź prowadziliśmy szkolenia z zakresu podstawowego posługiwania się komputerem, dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zajęcia, oceniane przez uczestników, otrzymują najwyższe oceny oraz referencje, są polecane innym kursantom.

... to firma informatyczna, której korzenie sięgają 1997 roku.

Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem szkoleń informatycznych, wdrożeniami systemów magazynowo - księgowych oraz obsługą serwisów internetowych. Nasi klienci to: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – Oddział Okręgowy w Łodzi, Stowarzyszenie Społeczno–Kulturalne ETHNOS, Stowarzyszenie Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce, ARISCO Sp. z o.o., Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Kraków Sp. z o.o. Prowadziliśmy szkolenia dla pracowników takich instytucji jak: Ministerstwo Finansów, BSH Bosch, Dell.